_

Zakup starszych wersji produktów Autodesk

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Zakup starszych wersji produktów Autodesk

Postprzez jacekmi » gru 28, 2015 10:26

Witam,

obecnie Autodesk oferuje bardzo niekorzystne sposoby zakupu swoich najnowszych wersji oprogramowania. Z tego względu chciałbym wiedzieć czy da się gdzieś dostać starsze, szczególnie 2014, wersje takiego oprogramowania jak AutoCAD Civil 3D oraz AutoCAD? Dziękuję za wszelką pomoc.
jacekmi

Re: Zakup starszych wersji produktów Autodesk

Postprzez gambolo » gru 29, 2015 10:39

gambolo

Postprzez jacekmi » gru 29, 2015 18:47

Dzięki wielkie za link. Czy ktoś może dokonywał zakupu w tym sklepie i ma jakieś opinie o nim?
jacekmi

Postprzez Skwarczek » lut 21, 2016 12:30

Witam,
zamiast inwestować w stare wersje np. AutoCAD czy nie warto rozważyć zakupu korzystniejszych cenowo i aktualnych odpowiedników?

Firma TMsys z Krakowa, którą reprezentuję zajmuje się dystrybucją programów które są niemal 100% zamiennikami najbardziej znanych sowtware na rynku.
Przykład :
AutoCAD - GstarCAD 2016 ( dożywotnia licencja i wsparcie techniczne, brak subskrypcji, interface i skróty niemal identyczne z AutoCAD Cena 1190 zł netto!) więcej - http://www.gstarcad.pl

Revit - EliteCAD 3D BIM - (dożywotnia licencja i wsparcie techniczne, brak subskrypcji dużo prostszy w obsłudze i posiadający wiele dodatkowych modułów cena - 6900 netto!) więcej - http://www.elitecad.pl

Więcej naszych produktów znajdą Państwo na naszej stronie http://www.tmsys,pl

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu:

Michał Skwarczek
Kierownik EliteCAD Polska
Mobile: 534 259 958
E-mail: michal.skwarczek@elitecad.pl
Skwarczek

Postprzez Tyomex » lut 21, 2016 14:24

Używałem GstarCada i to w zasadzie do rysowania kresek, bo projekty mediów liniowych. Moje zdanie o tym programie jest takie - dno i sitowie :D
Niech ktoś zacznie tego używać do bardziej skomplikowanych rzeczy to pewnie "łaciny" szybko się nauczy.
Tyomex

Postprzez Skwarczek » lut 25, 2016 20:42

Tyomex napisał(a):Używałem GstarCada i to w zasadzie do rysowania kresek, bo projekty mediów liniowych. Moje zdanie o tym programie jest takie - dno i sitowie :D
Niech ktoś zacznie tego używać do bardziej skomplikowanych rzeczy to pewnie "łaciny" szybko się nauczy.

Witam, z całym szacunkiem dno i sitowie to jest to co teraz proponuje Autodesk z licencjonowaniem...
nie wiem kiedy używałeś GstarCAD i dlaczego taka opinia...
Wersja 2016 naprawdę nie ustępuję AutoCAD! Najlepszym sposobem na zweryfikowanie jest sprawdzenie demo. Program jest na tyle podobny do AutoCAD że nikt nie będzie miał problemu na wyrobienie własnej opinii... :)

Zamiast wydawać pieniądze na stare wersje AutoCAD i borykać się z problem kompatybilności z nowymi wersjami plików...

Michał.
Skwarczek

Powrót do Off topic