_

Zarobki inz. mechaników!

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Re: Zarobki inz. mechaników!

Postprzez ll » paź 24, 2019 09:57

Nie powstrzymam się , żeby nie dowalić łysemu z BHR i kreatorom zespołowej super sielanki :-)

Zasadniczo według ich teorii to wszędzie tylko zależy od kultury organizacyjnej, a cechami pożądanymi są :

-superkreatywność - masz latać jak żyd po pustym sklepie i rzucać pomysłami,
-hiperaktywność - do narzucenia GD&T cechą pożadaną jest syndrom przedawkowania amfetaminy,
-can do ! - yes we can ! również znane pod kryptonimem sky is the limit !
-innowacyjność - masz odkrywać na nowo i przeżywać wewnętrznie piękno snap-fita - takie 50 twarzy klipa
- team playing,team building,team spirit - masz być najlepiej takim pomocnikiem jak w piłce nożnej - i zrobić wrzutkę na Lewandowskiego i jak trzeba to wjechać wślizgiem na swoim polu karnym

To musisz przeskoczyć na polskiej korporacyjnej rozmowie kwalifikacyjnej, żeby projektować pudełka według korporacyjnego procesu tj. dodasz żeberko i drapiesz się po jajach 3 dni aż proces będzie zatwierdzony w systemie PLM.

Dla kontrastu rozmowa u Pana Giugiaro tj. 4 liniowych kierowników w wieku 50 lat luźno ale bardzo
profesjonalnie z Tobą rozmawia na temat Twojego doświadczenia przez godzinę i ocenia przydatność do projektu.

Ostatnio łysy z czarownicami HR robił prelekcje - co trzeba zmieniać w leadershipie :-) są coraz bliżej....
ll

Postprzez 26 » paź 28, 2019 21:45

Witam,
Panowie czy może ktoś odświeżyć zarobki jaki można uzyskać na B2B branża przenośnikowa?
Mam kilka tematów ale niekoniecznie wiem za ile wyceniać roboczogodzinę. Może ktoś poda jakiś zarys jak to teraz na rynku polskim wygląda? 8)
26

Postprzez ll » lis 06, 2019 23:23

Podbiję temat. Łysy z BHR odpuszcza, ale natrafiłem na innowację na portalu komediowym pt. LI - może się przyda bo to ma bezpośredni wpływ na rozmowy o pieniądzach i chyba dzisiaj żeby pracę dostać :

Grzyby halucyny.JPG

.....Tak więc w Polsce narodziła się nowa wizja na leadership...łysego już zaczynałem rozumieć, a tu jeb....Z okładki wnioskuję, że odlecieli już w kosmos bez polskiego programu kosmicznego...A może trzeba być optymistą i pozwolą chodzić do pracy pracować ???....

Jeszcze ciekawostka tj. ponoć 50% młodego sky limitowanego pokolenia pełnego wizji wysiada psychicznie na polskim rynku pracy...ten sky ma jednak swój limit....
ll

Postprzez newbie_01 » lis 09, 2019 17:17

Co Ty pierdolisz ?
newbie_01

Postprzez ll » lis 09, 2019 17:51

newbie_01 napisał(a):Co Ty pierdolisz ?

Nic nie gorszy tak jak prawda ? :-)
ll

Poprzednia strona

Powrót do Forum CAD