_

Zarobki - temat bumerang

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

Zarobki - temat bumerang

Postprzez Adam » wrz 22, 2005 10:57

Witam<p>Wiem, ze już wiele razy były dyskusje n/t zarobków konstuktorów. Ale ostatnio jestem w trakcie rozmów z nowym/przyszłym pracodawcą i moje wymagania finansowe są dla niego zbyt wygórowane.<br>Obecnie zarabiam netto bez nadgodzin 2800 zł, nowemu pracodawcy zaproponowałem, że chętnie będe współpracował za 3000 zł netto. Dodam że ten nowy pracodawca to duży międzynarodowy koncern.<p>Jeśli chodzi o moje doświadczenie to mam kilkuletnie w projektowaniu różnorakich form, matryc, tłoczników. Pracuję w Catia v5.<p>Czy naprawdę te 3000zł to rzeczywiście aż tak dużo?
Adam

Re: Zarobki - temat bumerang

Postprzez zender » wrz 22, 2005 18:52

: Jeśli chodzi o moje doświadczenie to mam kilkuletnie w projektowaniu różnorakich form, matryc, tłoczników. Pracuję w Catia v5.<br>: Czy naprawdę te 3000zł to rzeczywiście aż tak dużo?<p>3000 netto to niedużo, ale to też zależy od lokalizacji...<br>Generalnie firmy teraz niechcą zbyt wiele płacić, jest<br>zastój w branży i bida z nędzą...<p>Z.
zender

Postprzez Gość » wrz 22, 2005 20:14

Ja jestem mlodzian ale 3000 pln na lape to jak dla mnie prawie 4 miesiace pracy. Ale uwazam ze to godziwy zarobek jesli masz doswiadczenie. Sorry ale za wiedze sie placi.
Gość

Postprzez Gość » wrz 23, 2005 18:49

: Ja jestem mlodzian ale 3000 pln na lape to jak dla mnie prawie 4 miesiace pracy. Ale uwazam ze to godziwy zarobek jesli masz doswiadczenie. Sorry ale za wiedze sie placi. <br>wiecie w naszych realiach 3 koła na łape to dużo, sam był chciał tyle. ale prawda jest taka czemu nie zarabiać tyle przecież naumić się tego też trzeba (patrzcie na lekarzy, adwokatów itp....)
Gość

Postprzez rybkapm » wrz 26, 2005 21:09

Nie bede dawal rady,po prostu opisze swoj przypadek,wnosiki moga nasunac sie same:<br>jestem studentem V roku (od X.2005) i juz pracuje.Nic nowego,ale w tym tygodniu,po 3 m-cach pracy na zlecenie,bede podpisywal umowe na czas nie okreslony.Teraz zarabiam 1700 netto.Bede renegocjowal warunki placy,bede zadal 2000 na reke. Fakt jest taki,ze od III roku podejmowalem rozne prace konstrukcyjne wiec i jakies dosw. posiadam. Nie wiem ilu letnie jest Twoje,ale by u mnie w biurze projektowym dostawac 3000 netto, to musialbys miec co najmniej 6 lat dosw. <br>Sam pomysl,czy spelnialbys te warunki, i jsli uwazasz,ze jestes na prawde tyle wart i posiadasz takie doswiadczenie, negocjuj warunki i pokarz ile na prawde jestes war swojemu przyszlemu pracodawcy.<br>btw, jak u Ciebie z jezykiem i znajomoscia narzedzi CAD (tzn ile i w jakim stopniu..)<p>pzdr<p>PaMa<br>
rybkapm

Powrót do Archiwum