_

zlozenie w SolidWorks

Forum poświęcone aplikacjom takim jak Inventor, Solid Edge, SolidWorks... czyli nowoczesnym narzędziom do modelowania.

zlozenie w SolidWorks

Postprzez Arek » gru 21, 2005 18:22

Witam!

Mam do zlozenia 3 elementy, jest to bardziej lamiglowka niz jakas powazna czesc. Chcialem to wykonac za pomoca SolidWorksa.

Czy wiecie moze w jaki sposob mozna w solidzie zasyulowac zlozenie lub rozlozenie czesci, tak aby w trakcie tego procesu nie bylo przenikania ??

Pozdrawiam
Arek
Arek

Re: zlozenie w SolidWorks

Postprzez marekrudz » gru 21, 2005 19:27

jest cos takiego jak roztrzelenie zlozenia a pozniej ustawiasz sobie animacje animacje zlozenia i animacje roztrzelenia. A jezeli chodzi o przenikanie to jak dobrze poskladasz to elementy nie beda sie przenikac
marekrudz

Re: zlozenie w SolidWorks

Postprzez Arek » gru 21, 2005 20:48

ok rozumiem, ale chcialbym aby program mogl zasymulowac zlozenie częsci, czyli aby pokazal mi jak to nalezy zlozyc przy urzyciu rzeczywistych czesci.

Problem polega na tym iz jest kilkanascie lub kilkadziesiat mozliwosci zlozenia ale TYLKO jedno jest prawidlowe. Wiem jak powinno towygladac, w solidzie mozna to zlozyc bez problemu ale w gdy sie wezmie te czesci do reki to nie wiadomo jak je nalezy z soba polaczyc.
Arek

Powrót do Modelowanie 3D