_

ZWCAD - pytania

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Re: ZWCAD - pytania

Postprzez Hierom » kwi 07, 2017 10:05

cześć! mam doświadczenie z wieloma programami i od pewnego czasu pracuję na ZWVAD 2017, wcześniej AutoCad i Zwcad2015.
coś konkretnego Cię inteesuje?
Hierom

Postprzez ziele_o2k » kwi 07, 2017 10:41

Frantzzz napisał(a):odświeżę trochę temat.
Ktoś z Was testował już nowego ZWCADA 2017?

Polecam wejść na polskie forum zwcada i poczytać. Wnioski nasuną się same... (moim zdaniem to cały czas jest wersja Beta, a nie dobrze przygotowane oprogramowanie).
Ziele
ziele_o2k

Postprzez Frantzzz » kwi 07, 2017 13:28

@ziele_o2k
A co jest powodem, że tak twierdzisz? czego Ci tam brakuje?
Frantzzz

Postprzez Piotrek_Zet » kwi 07, 2017 15:13

Frantzzz napisał(a):@ziele_o2k
A co jest powodem, że tak twierdzisz? czego Ci tam brakuje?

Mi brakuje profesjonalnego podejścia wśród osób reklamujących tą niedoróbkę.
Na tym forum co najmniej raz w tygodniu jest odgrzebywany jakiś temat z przeszłości wyłącznie po to, żeby napisać, że ZWCAD jest fantastyczny, ma nowe funkcje itp...
Nigdy nie widziałem, zeby inne firmy reklamowały się tak nachalnie i tak nieprofesjonalnie. Widać, że marketing tam kuleje.
Z resztą ziele_o2k napisał wyraźnie - wejdź na forum zwcada i zobacz, co tam piszą.
Piotrek_Zet

Postprzez Frantzzz » kwi 10, 2017 12:52

tu nikt nie mówi o reklamie teraz tylko o oprogramowaniu, więc wypowiadaj się proszę w jego kwestii... chodzi mi o wiedzę merytoryczną na podstawie doświadczenia, a nie opinie odnoście marketingu, który i tak mnie nie interesuje, bo nie ulatwi mi pracy
Frantzzz

Postprzez Hierom » kwi 11, 2017 09:57

to czego oczekujesz od tego oprogramowania?
Hierom

Postprzez Frantzzz » kwi 12, 2017 09:46

miałem już doczynienia z autocadem ic hciałbym zobaczyć jak to wygląda po prostu. zwcad jest na pewno sporo tanszy, chodzi mi po prostu o funkcje techniczne, intefejs
Frantzzz

Postprzez ziele_o2k » kwi 12, 2017 11:33

Frantzzz napisał(a):miałem już doczynienia z autocadem ic hciałbym zobaczyć jak to wygląda po prostu. zwcad jest na pewno sporo tanszy, chodzi mi po prostu o funkcje techniczne, intefejs

Człowieku, to po kiego grzyba tutaj męczysz? Zainstaluj sobie wersję testową, podziałaj z tym do czego Ci ten program jest potrzebny, poczytaj forum zwcada jakie są z nim problemy i tyle.
Narazie konkretnego pytania nie zadałeś więc dlatego "ostrzejszy" post z mojej strony. Więcej się już nie wypowiadam w temacie. Dziękuję dobranoc :)
Ziele
ziele_o2k

Postprzez aleksanderr » kwi 13, 2017 16:12

Frantzzz napisał(a):miałem już doczynienia z autocadem ic hciałbym zobaczyć jak to wygląda po prostu. zwcad jest na pewno sporo tanszy, chodzi mi po prostu o funkcje techniczne, intefejs

Jeżeli chodzi o alternatywy dla AutoCAD LT to sprawdź jeszcze GstarCAD. Funkcjonalność podobna do LT, a jeśli zależy Ci na cenie, to kosztuje mniej nawet od ZWCAD. Pobierz, przetestuj, zdecyduj. :)
aleksanderr

Postprzez Frantzzz » kwi 18, 2017 14:34

@ziele_o2k
opinie użytkowników, o to mi chodzi.
Frantzzz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum CAD