_

Analiza wytrzymałościowa endoprotezy stawu biodrowego

Forum o CAE.

Re: Analiza wytrzymałościowa endoprotezy stawu biodrowego

Postprzez elfliso » mar 17, 2009 09:30

Danusia napisz na ziolololo@o2.pl, mam podobny temat pracy, moze bede Ci mogl pomoc. Pozdro
elfliso

Postprzez nodek » mar 18, 2009 08:09

batman, przegiąłeś, powinieneś przeprosić.
nodek

Postprzez katalinazg » lis 28, 2015 20:31

witam :) piszę pracę inż na temat endoprotezy stawu biodrowego jeżeli ktoś miałby jakieś przydatne materiały to byłabym wdzięczna :)
katalinazg

Postprzez Piotrek_Zet » lis 28, 2015 23:45

katalinazg napisał(a):witam :) piszę pracę inż na temat endoprotezy stawu biodrowego jeżeli ktoś miałby jakieś przydatne materiały to byłabym wdzięczna :)

I tylko po to odgrzebano temat sprzed 6 lat?...
Nie wiem, jak bardzo się orientujesz w temacie endoprotez/ ich modelowania, ale 6 lat to całkiem sporo czasu.
O czym piszesz tą prace dokładnie? Jaki temat, jakie są cele pracy, zakres?
P.S. Ja jak pisałem pracę magisterską i inżynierską to spędzałem całe dnie w czytelniach, grzebiąc w artykułach naukowych sprzed max 2 lat, może warto iść tą drogą ;)
Piotrek_Zet

Postprzez CFA » lis 29, 2015 21:24

Danusia napisał(a):Nie znam na tyle angielskiego zeby przetlumaczyc artykuły...stad pytanie czy ktos ma cos po polsku?Pozdrawiam

Dawno temu na PWr zajmował się analizami biomechanicznymi stawów Romuald Będziński (wtedy dr teraz już prof) , metodami elastooptycznymi, ale później tez sporo publikował o biomechanice stawu biodrowego z tych materiałów, które miałem u siebie w piwnicy spokojnie można było wyciągać wnioski o obciążeniach, rozkładach naprężeń itp - w sumie lektura bardzo interesująca i po polsku i po niemiecku. Nie wiem co z tego znajdziesz w sieci, moje papierowe pomoce na ten temat odpłynęły z wielką wodą w 1997 :-(.
CFA

Postprzez velaskez » lis 29, 2015 22:20

CFA napisał(a):
Danusia napisał(a):Nie znam na tyle angielskiego zeby przetlumaczyc artykuły...stad pytanie czy ktos ma cos po polsku?Pozdrawiam

Dawno temu na PWr zajmował się analizami biomechanicznymi stawów Romuald Będziński (wtedy dr teraz już prof) , metodami elastooptycznymi, ale później tez sporo publikował o biomechanice stawu biodrowego z tych materiałów, które miałem u siebie w piwnicy spokojnie można było wyciągać wnioski o obciążeniach, rozkładach naprężeń itp - w sumie lektura bardzo interesująca i po polsku i po niemiecku. Nie wiem co z tego znajdziesz w sieci, moje papierowe pomoce na ten temat odpłynęły z wielką wodą w 1997 :-(.

Profesor, co prawda już nie we Wro, ale w Zielonej Górze dalej prężnie działa. I dalej inspiruje rzesze studentów i doktorantów.
velaskez

Postprzez CFA » lis 29, 2015 22:34

velaskez napisał(a):Profesor, co prawda już nie we Wro, ale w Zielonej Górze dalej prężnie działa. I dalej inspiruje rzesze studentów i doktorantów.

He, he - teraz dopiero widzę, że wątek jakiś sprzed lat wielu odświeżony, a przy okazji pogooglowałem i aż się zdziwiłem,
że tak długo się utrzymał we Wrocławiu w latach dziewięćdziesiątych.
CFA

Poprzednia strona

Powrót do CAE