_

Darmowe Kursy CNC w wielkopolsce

Wszystko o wytwarzaniu wyrobów.

Darmowe Kursy CNC w wielkopolsce

Postprzez CRSE.Poznan » kwi 04, 2013 12:53

Witam wszystkich uzytkowników.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w kursie Operatora maszyn CNC w ramach projektu STEROWANE KWALIFIKACJE. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, priorytet 8.1. Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie.
Celem głównym projektu jest podniesienie kwalifikacji oraz zdobycie uprawnień w zakresie operatora maszyn CNC (uzyskanie certyfikatu).
Kursanci posiądą wiedzę m.in. odnośnie:
• ogólnej wiedzy o obróbce i skrawaniu
• wykorzystywanych urządzeń
• BHP
• używanych materiałach
• metodach i jakości.

Ponadto każdy uczestnik weźmie udział w 24 godzinnym szkolenia z czytania rysunku technicznego – umiejętności niezbędnej przy pracy operatora maszyn CNC.
Metodologia nauczania oparta będzie o zajęcia teoretyczne – wykład i ćwiczenia.

Kursanci nabędą wiedzę odnośnie:
 dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej,
 budowy rysunków technicznych,
 zasad rzutowania i wymiarowania.


Warunki przystąpienia do kursu:
 pracownik mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z branży przetwórstwa przemysłowego (Sekcja C, Dział 10-33) z województwa wielkopolskiego
 wykształcenie co najwyżej średnie
 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 zamieszkanie na terenie woj. wielkopolskiego


Udział w projekcie jest bezpłatny i nie wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów finansowych. Wkład własny wnoszony jest w postaci wynagrodzeń i polega na udokumentowaniu wynagrodzenia, jakie pracownik otrzymał za czas uczestnictwa w szkoleniu. Dofinansowanie dla mikro i małych przedsiębiorstw wynosi 80% i 70% dla średnich przedsiębiorstw.
W przypadku mikro i małych przedsiębiorstw wystarczy udokumentować wynagrodzenie na poziomie najniższej krajowej. W przypadku średnich przedsiębiorstw dzienne wynagrodzenie brutto wraz ze składkami pracodawcy musi wynosić co najmniej 14.68 PLN za godzinę. W ramach jednego przedsiębiorstwa, które deleguje więcej niż jedną osobę, pracownicy o wyższych, niż wymagane zarobkach mogą pokrywać niedobór pracowników o zarobkach niższych niż wskazane.

W ramach kursu mają Państwo zagwarantowane: badania lekarskie, wyżywienie oraz wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe oraz egzamin.

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.
CRSE.Poznan
 
Posty: 1
Dołączył(a): kwi 04, 2013 12:20

Powrót do CNC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot]