_

info o faurecii (glownie grojec)

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

info o faurecii (glownie grojec)

Postprzez luki » kwi 02, 2007 22:24

Mam taka uprzejma prosbe, studiuje na pw mibm i powiedzmy ze niedaleko mam wlasnie groje wiec i faurecii. Wstepnie widze ze firma jest ciekawym miejscem dla inzyniera, ale wlasciwie to wiem o nich tyle co z netu, wiec glownie z ich stron. Moze ktos tam pracuje, albo zna kogos kto pracuje, albo ma jakies sprawdzone info o pracy tam. Z tego co jestem pewien to wiem ze maja problemy z inzynierami ( glownie lokalizacja -> ale na taki temat na forum juz jest, wiec prosze go tu nie poruszac).
Z tego co najwazniejsze interesuje mnie:
1. Jak wyglada mozliwosc odbycia jakiego stazu lub praktyki wakacyjnej lub cos podobnego?? na stronie widze ze glownie sa oferty dla studentow w francjii, no czasami w brazylii :wink:
2. Jakie sa wymogi zeby dostac sie tam na stale??
3. Jak traktuje sie iznynierow w firmie?? bo wiem ze czasami z tym roznie bywa :evil:
4. Jak jest z wymagana mobilnoscia?? (na spotkaniu z jednym swiatowym producentem opono dowiedzialem sie ze z miesiaca na miesiac moge dostac awans na 5 lat na plantacje kauczuku w brazylii i jest to propozycja nie do odrzucenia :shock: )
5. Jak wyglada sprawa z awansami, jest jakas jasna sciezka kariery i kryterium oceniania, czy 30 lat trzeba robic przy jednym biurku?? :wink:
6. czy mozna liczyc na jakies bonusy?? zwroty za dojazd, jakies "sluzbowe zabawki" dofinansowania dalszych studiow kursow itp??
7. przyziemnie, na jakie zarobki mozna liczyc na poczatku/po jakims czasie, chociaz by z grubsza??
za wszelkie info bede bardzo wdzieczny, aha jak ktos tylko "slyszal a nie jest pewien" to niech to zaznaczy:) mam nadzieje ze "starzy" inzynierowie mi pomoga :D
luki

Powrót do Off topic