_

Intellicad + okienka DCL

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Intellicad + okienka DCL

Postprzez MarcinP » lut 26, 2006 01:29

Witam
Mam problem z Intellicadem
Mianowicie mam w okienku zaimplementowany wycinek edit_box, a wlasciwie na tym okienku jest ich kilka (4 szt), pod to okienko mam podpieta procedurę:
(action_tile "dr_pr1_eb0" "(obsluga_ram1 $value)")

w AutoCadzie dziala ona bez zarzutu, natomiast w intellicadzie fiksuje. To znaczy procedura podpieta pod okienko edycyjne dziala tylko raz, wykonuje prawidlowo swoja prace, ale po tym pierwszym wykonaniu tak jakby blokowaly sie wszystkie okienka - tzn mozna do nich wpisywac wartosci ale nie dzialaja dołaczone procedury.
Pzry czym program sie nie zawiesza. Wycinki innego typu niz edit-box dzialaja nadal poprawnie, podobnie jak podpiete pod nie procedury.
co moze byc nie tak?
próbowałem w inny sposób wywołac wewnetrzna procedure, ale to nic nie daje

Co ciekawe, to samo okienko doł.aczyłem do innego programu, w którym zamiescilem inna procedure podpieta do edit_box i wszystko dziala bez zarzutu.

Co moze byc przyczyna takiego zachowania?
czy sa jakies ograniczenia? róznice pomiedzy Academ a Intellicadem - np zmienna $value jest przekazywana do procedury przez adres pamieci a nie przez wartosc zmiennej?
MarcinP

Powrót do Forum CAD