_

Jaka tokarka cnc do narzedziowni .

Wszystko o wytwarzaniu wyrobów.

Re: Jaka tokarka cnc do narzedziowni .

Postprzez Czaro » maja 27, 2015 21:27

No to to i może racja, bo faktycznie jednak te maszyny szybko znikają z tych wyprzedaży, to pewnie gdyby coś byłoby nie tak to by takiego ruchu tam nie było.
A tak się jeszcze zastanawiam… Bo wiadomo jednak, że pewne części w maszynie się wypracowują z czasem. Jak to wygląda z ich wymianą? Ogólnie części są jakoś łatwo dostępne? I czy dużo zachodu z ich wymianą?
Czaro

Postprzez RoboErto » cze 10, 2015 22:08

Z mojej perspektywy to przeważnie były jakieś podstawowe prace usprawniające. Nie mogę nawet powiedzieć, że jakoś specjalnie często to się robiło. Wiadomo, że jak zwraca sie uwagę na szczegóły, to i nie ma się problemu z jakimiś usterkami. Chociaż wiem, że niektórzy lubią dorzucać jakieś dodatkowe ulepszenia do maszyn i wymieniają niektóre komponenty. Chociaż ja to jestem zwolennikiem raczej tego co już w maszynie jest.
RoboErto

Postprzez Czaro » cze 16, 2015 21:53

A dobrze i to wiedzieć, bo faktycznie taki sprzęt to będzie długoterminowy i nie chciałbym w pewnym momencie żałować… Oglądałem jakiś czas temu kilka chińskich maszyn, ale właśnie trochę się obawiam, że to byle co… A skoro mówisz, że haasy u Ciebie się sprawdziły to mam już jakiś punkt zaczepienia.
Czaro

Poprzednia strona

Powrót do CNC