_

[ABAQUS] Kurs (?)

Forum o CAE.

[ABAQUS] Kurs (?)

Postprzez wojtekTHEDUDE » kwi 08, 2013 19:36

Witam,
Jestem total beginersem i zastanawiam się nad kursem podstawowym Abaqusa w Budsofcie ( http://www.budsoft.com.pl/szkolenia ). Moje pytanie :
Opłaci mi się ten kurs? Czy może lepiej samemu się doszkolić i pójść na kurs dla zaawansowanych?

Na pytanie "co chcesz robić w przyszłości?" odpowiem, że chciałbym pracować jako konstruktor mechanik, ale nie mam żadnego doświadczenia w tym zawodzinie i szukam sposobu, żeby później łatwiej było mi znaleźć pracę i ocenić jaką dziedziną mechaniki się zająć.

Pozdrawiam,
Wojtek
wojtekTHEDUDE

Re: [ABAQUS] Kurs (?)

Postprzez velaskez » kwi 09, 2013 11:41

Cześć,

zależy jak bardzo jesteś na poziomie początkującym. Jeśli nie musisz używać Abaqusa na co dzień, to za kilka miesięcy zapomnisz co się nauczyłeś, i papierek który dostaniesz będzie bezwartościowy w stosunku do Twoich umiejętności.
Jeśli natomiast potrzebujesz tych umiejętności do przyszłej pracy/pracy dyplomowej...to jak najbardziej polecam szkolenie.
velaskez

Re: [ABAQUS] Kurs (?)

Postprzez wojtekTHEDUDE » kwi 09, 2013 15:15

Jeśli chodzi o CAE to bardzo początkujący. Głównie bym poszedł, aby nauczyć się czegoś nowego i rozszerzyć swoją wiedzę, która ewentualnie kiedyś przyda mi się w pracy.
Co do pracy/pracy dyplomowej to choć jestem na Mechanice i Budowie Maszyn, moja uczelnia nie otworzyła specjalizacji odnoście wspomagania komputerowego. Dlatego kombinuje, żeby na własną rękę nauczyć się programów i później pracować jako konstruktor.

Pozdrawiam
wojtekTHEDUDE

Powrót do CAE