_

Mastercam Postprocessor

Wszystko o wytwarzaniu wyrobów.

Re: Mastercam Postprocessor

Postprzez w_romanek » cze 25, 2010 12:50

[quote="Seba"]Jesli potrzebujesz postprocessor do Mastercama, mozesz smialo sie ze mna skontaktowac mam w firmie postprocesory do bardzo wielu sterownikow nie ukrywam uwielbiam 5 cio osiowe![/quote]
Cześć Seba.

Potrzebuje postprocesor dla Mastercama x2 dla heidenhaina i530 5 osi. Deckel Maho mono block. Nie mogę znaleźć tego posta. Jestem gotowy zapłacić jeśli będzie chodził.

Pozdrawiam.
w_romanek

Postprzez rekruter » lip 12, 2011 16:54

Dla naszych Klientów, jednych z największych firm w branży o wieloletniej tradycji na rynku zajmujących się produkcją części dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, chemicznego, mieszczących się na terenie Holandii, szukamy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

OPERATOR - PROGRAMISTA CNC z j. angielskim

miejsce pracy: okolice Ermelo
rozpoczęcie pracy: w przeciągu ok. 2 tygodni
ilość miejsc pracy: 5

Wymagania:
- umiejętność programowania tokarek lub frezarek w systemie Fanuc lub Sinumerik
- mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami typu Matsura lub Victor lub Okuma lub Muratek
- doświadczenie w pracy na stanowisku programisty CNC min. 2 lata
- dobra znajomość rysunku technicznego
- KOMUNIKATYWNA znajomość języka angielskiego
- mile widziane doświadczenie w pracy zagranicą
- mile widziane własne auto

Oferujemy Państwu:

- pracę w oparciu o umowę o pracę na dłuższy okres czasu (min. rok – 2 lata)
- wynagrodzenie w wysokości od 1200 do 1850 euro netto / 160 godz. miesięcznie w zależności od doświadczenia do negocjacji (od tego wynagrodzenia odchodzą już wyłącznie koszty wyżywienia). Możliwość uzyskania zaliczki po przepracowanym pełnym tygodniu czasu
- bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie (w pełni wyposażona kuchnia i łazienka z wszelkimi niezbędnymi sprzętami oraz TV) w niedalekiej odległości od miejsca pracy
- bezpłatne ubezpieczenie
- bezpłatny dojazd do pracy i z pracy w Holandii (firmowym autem lub zwrot kosztów paliwa)
- opiekę polskiego lub holenderskiego koordynatora
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rejestracją w urzędach.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO SKŁADANIA CV WRAZ ZE ZDJĘCIEM / SKANEM DOWODU OSOBISTEGO! W tytule maila proszę wpisać PCNC.HL oraz swoje imię i nazwisko.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

PLC Job
Lipowa 51/C1
62-080 Poznań - Sady
http://www.plc-job.pl
rekruter

Postprzez pawelprosz » wrz 21, 2011 21:35

Seba napisał(a):Jesli potrzebujesz postprocessor do Mastercama, mozesz smialo sie ze mna skontaktowac mam w firmie postprocesory do bardzo wielu sterownikow nie ukrywam uwielbiam 5 cio osiowe!

Witam. Potrzebuje postprocesor do Mastercam 9,1 pod sterowanie sinumeric 810d, maszyna to tokarka Afm 4 osie. prosz.pawel@wp.pl
Z góry dzięki.
pawelprosz

Postprzez ania72 » cze 04, 2013 20:19

radm1 napisał(a):Pilnie potrzebuję postprocesor do Mastercama X, dla maszyny
Hermle C30 - Heidenhain iTNC 530.
Z góry dziekuje za wszelką pomoc i informacje.

mam Hermle c600u Heidenhain TNC 530 czy dysponujesz postprocesorem na 5 osi?
będę wdzięczna za pomoc
brykczernik@o2.pl
ania72

Postprzez nshow » kwi 24, 2014 09:28

Witam,
Pilnie potrzebuję postprocesor do MastercamaX5 do sterowania Sinumeric frezarka 4 osie(4 to podzielnica) oraz do sterowania Heidenhain it530 Jestem w stanie zapłacić za dobry postprocesor. Proszę o kontakt 669626008 E-mail: grkupiec@gmail.com
nshow

Poprzednia strona

Powrót do CNC