_

Pomoc w wycenie projektu

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Pomoc w wycenie projektu

Postprzez ppaw » mar 06, 2006 01:06

Witam.
Proszę o pomoc w następującej sprawie: mam do narysowania instrukcję montażu domku dla dzieci. Składa się on z około 50 elementów (ścianki, listwy, płotki, okienka, dach, drzwi itp) plus śrubki i okucia.
Muszę dodać też szczegóły więc rysunek ma być dokładny z zachowaniem wymiarów, w widoku z różnych stron w zależności od montowanych elementów. Całość będzie miała około 25 stron
I tutaj pojawia się moje pytanie - na ile "mniej-więcej" wycenic moją pracę?
Z góry dziękuję za pomoc
Paweł
ppaw

Re: Pomoc w wycenie projektu

Postprzez nql » mar 06, 2006 14:20

ppaw napisał(a):Witam.
Proszę o pomoc w następującej sprawie: mam do narysowania instrukcję montażu domku dla dzieci. Składa się on z około 50 elementów (ścianki, listwy, płotki, okienka, dach, drzwi itp) plus śrubki i okucia.
Muszę dodać też szczegóły więc rysunek ma być dokładny z zachowaniem wymiarów, w widoku z różnych stron w zależności od montowanych elementów. Całość będzie miała około 25 stron
I tutaj pojawia się moje pytanie - na ile "mniej-więcej" wycenic moją pracę?
Z góry dziękuję za pomoc

Proponuje zalozyc sobie jakas stawke godzinowa zmierzyc czas i na tej podstawie wyliczyc wartosc.
nql

Re: Pomoc w wycenie projektu

Postprzez Marxam » mar 07, 2006 17:27

Myślę, że cena około 2000 nie będzie zbyt wygórowana - tylko przy takiej cenie już wymagany jest profesjonalizm - nie tylko techniczny ale i artystyczny
Marxam
Marxam

Powrót do Forum CAD