_

Pomysł - Jakieś propozycje?

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Pomysł - Jakieś propozycje?

Postprzez iso_69 » paź 12, 2007 12:43

Witam moderatorów i wszystkich użytkowników forum.

Zaczął się nowy rok akademicki a wraz z nim przede mną otwiera się problem dotyczący pracy magisterskiej.

Temat tej pracy jest następujący:
"Projektowanie urządzeń procesowych z wykorzystaniem wspomagania komputerowego." Fajny prawda?

Każdemu teraz na myśl przychodzą rózne specjalistyczne programy, a tu właśnie nie o to chodzi... Otóż mój promotor wymyślił sobie żeby do tego celu użyć przede wszystkim Office'a (Excel, Access) oraz ewentualnie jakiegoś programu CADowskiego. Okay rozumiem, że to głównie praca poglądowa, ale mnie korci do zrobienia czegoś użytecznego...

I dlatego wymyśliłem, że zrobię program (będę go musiał chyba sam napisać) który będzie dobierał np. zawór oddechowy zbiornika w zalezności od objętości i procesu zachodzącego w tym reaktorze...

Ale to tylko moja myśl, która za bardzo nie ma podstaw i sensu kontynuowania...Dlatego zwracam się do Was z prośbą o podsunięcie mi innych myśli związanych z tym tematem. Może być połączenie tego Office'a z SolidWorks'em (bo wiem, że jest taka możliwość).

I na tym zakończę. Liczę na Waszą pomoc w wymyślaniu!

Pozdrawiam.
iso_69

Powrót do Off topic