_

programujesz? k o n k u r s PA2008 - WARTO! runda prob trwa!

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

programujesz? k o n k u r s PA2008 - WARTO! runda prob trwa!

Postprzez e-glusia » maja 06, 2008 15:03

Jesli umiecie programowac, to zmierzcie sie z najlepszymi!!!!
Rejestracja: http://konkurs.adb.pl

Do wygrania super laptopy, dyski przenosne i kolekcjonerskie koszulki Potyczek Algorytmicznych!

Rundy probne: 5-9 maja
Rundy zdalne: 13-20 maja
Final: 6-7 czerwca 2008!!!

Ponizej zaproszenie od profesora UW Krzysztofa Diksa.

Już po raz czwarty Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz firma Advanced Digital Broadcast z Zielonej Góry organizują wspólnie otwarte zawody algorytmiczno-programistyczne Potyczki Algorytmiczne. Co roku Potyczki gromadzą rzesze najlepszych młodych informatyków z kraju. Dowodem tego jest, że wśród finalistów Potyczek są zwycięzcy i medaliści Akademickich Mistrzostw Świata w Programowaniu Zespołowym, zwycięzcy i medaliści Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej, zwycięzcy i finaliści zawodów TopCoder Open.
Zadania na zawody są przygotowywane przez pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Warszawskiego, którzy od lat z powodzeniem angażują się w organizację zarówno krajowych, jak i międzynarodowych konkursów algorytmiczno-programistycznych. Gwarantuje to wysoki poziom merytoryczny zadań i świetną intelektualną zabawę. Potyczki nie byłyby tym, czym są, bez zaangażowania pracowników firmy ADB, którzy dbają o otoczkę medialną zawodów, atrakcyjność nagród oraz organizację pełnego niespodzianek finału w Zielonej Górze.

Każdego kto chce sprawdzić swoje umiejętności algorytmiczno-programistyczne, zmierzyć się z mistrzami algorytmiki, powalczyć o finał w Zielonej Górze zapraszam do udziału w Potyczkach Algorytmicznych 2008. Naprawdę warto!

Krzysztof Diks
e-glusia
 
Posty: 2
Dołączył(a): maja 06, 2008 14:57

Powrót do Off topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników