_

Przykładowy projekt wykonawczy i złożeniowy...

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Przykładowy projekt wykonawczy i złożeniowy...

Postprzez Astarte » sty 28, 2006 12:20

Witam,
miałabym do was prośbę... Studiuję Technologię Chemiczną na PWR i na jeden z przedmiotów mamy przygotować projekt wykonany w MegaCadzie 1.5 (dla was pewnie to archaiczy program ale co zrobić) i stąd moja prośba. Czy mógłby ktoś skserować jakiś projekt z książki posiadanej w kolekcji lub jakiś swój z początkowych lat studiów (lub nawet z technikum), który przedstawiał by cokolwiek, ale z gwintem 8) . Musi to być projekt złożeniowy i wykonawczy tego samego elementu, wraz z wszystkimi dodatkami, ramkami, opisami elementów, itp. Ja muszę ten projekt potem wykonać właśnie w MegaCadzie, ale nigdzie nie mogę znaleźć projektu z którego mogłabym skorzystać i zrobić go w Cadzie. Jeżeli ktoś ma na kompie jakieś swoje projekty w MegaCadzie 1.5 to też się nie obraże jakbym dostała na maila, jednakże tak naprawdę to potrzebuję rysunek wykonawczy i złożeniowy.

Thx from top of the mountain ;)
@starte
Astarte

Re: Przykładowy projekt wykonawczy i złożeniowy...

Postprzez Alek » sty 28, 2006 14:30

Witam!

Zobacz w ksiazce "Projektowanie wezlow i czesci maszyn", Leonid W. Kurmaz, jest tam troche rys zlozeniowych i wykonawczych, napedy srubowe (podnosniki, pracy), przkladnie itd.

pozdr
Alek

Re: Przykładowy projekt wykonawczy i złożeniowy...

Postprzez Astarte » sty 28, 2006 16:44

Dzięki Alek...
spróbuję dostać tą książkę na uczelni lub jeżeli ktoś ją ma to skan jakiegoś bardzo prostego elementu by był w sam raz :)

pzdr @starte
...grzeczne dziewczyny wracają przed dziesiątą...
Astarte

Powrót do Forum CAD