_

Radan - rozwiązanie CAM dla przemysłu obróbki blach

Wszystko o wytwarzaniu wyrobów.

Radan - rozwiązanie CAM dla przemysłu obróbki blach

Postprzez Radan Ekspert » lut 19, 2013 12:37

Witam wszystkich zainteresowanych tematem nowości w oprogramowaniu RADAN. Najnowsza odsłona tego systemu ma miejsce właśnie teraz. Chętnych do zapoznania się z możliwościami zapraszam na nową stronę http://www.radancnc.pl . Polecam w szczególności: http://www.radancnc.pl/news/articles/2768 - opis jednego z wielu nowych modułów w Radanie: Radimport - najnowsze rozwiązanie automatycznego nestingu - import wielu plików (lub wielu detali z jednego pliku) od razu do projektu rozkroju - nestingu.
Firma Nicom ( http://www.nicom.pl ) - jedyny dystrybutor oprogramowania Radan na Polskę będzie się starała na tym forum dostarczać wszelkie informacje dotyczące nowości w Radan'ie, jak również będziemy odpowiedzieć na wszelkie techniczne pytania dotyczące oprogramowania Radan CAM. Gorąco zapraszam do dyskusji!
Radan Ekspert
 
Posty: 2
Dołączył(a): lut 19, 2013 10:52

Re: Radan - rozwiązanie CAM dla przemysłu obróbki blach

Postprzez Radan Ekspert » lut 21, 2013 11:49

Witam.
Poniżej zamieszczam link do kanału YT na którym są zamieszczone tutoriale z poszczególnych operacji w Radan CAM jak: nesting, projektowanie 2D, 3D, zaginanie z płaskiego, rozwijanie i wiele innych dostępnych w programe:
https://www.youtube.com/user/MrRadekZet
Zapraszam do obejrzenia!
Radan Ekspert
 
Posty: 2
Dołączył(a): lut 19, 2013 10:52


Powrót do CNC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników