_

Stawki - konstruktor budowlaniec

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Stawki - konstruktor budowlaniec

Postprzez prx » sty 16, 2008 05:26

Witam,
jakie są aktualnie stawki /h dla inżyniera-konstruktora (budownictwo) bez uprawnień, z małym doświadczeniem zawodowym?

PR
prx

Re: Stawki - konstruktor budowlaniec

Postprzez trzezwo_myslacy » sty 18, 2008 15:26

powiem Ci jedno nie wiem czy byłeś za granica czy nie ale jeżeli nie byłeś to lepiej pojedz bo tutaj w tym kraju sie załamiesz a teraz cytuje

"Okazuje się, że tutaj większość dwudziestoparolatków ma dobrze płatną prace, swój dom (lub mieszkanie na starcie) i dwa samochody. Mogą sobie więc pozwolić na dzieci i zakładanie rodziny. Średnie roczne zarobki inżyniera świeżo po studiach wahają się tutaj w granicy 30 tys. funtów rocznie. Nowe mieszkanie można kupić już za 120 tys. funtów, co stanowi czterokrotność rocznych zarobków. W Polsce 400tys. złotych (cena nowego mieszkania we Wrocławiu) stanowi prawie siedemnastokrotność rocznego wynagrodzenia (zakładając, że średnia pensja absolwenta wynosi 2 tys. złotych miesięcznie). Tylko teraz trzeba się zastanowić ilu absolwentów zarabia 2 tys. miesięcznie i jakie mieszkanie można kupić za 400tys. złotych. Powiedzcie jak tu się nie wkur.. mam"
trzezwo_myslacy

Postprzez nql » sty 18, 2008 16:05

Widziałem ostatnio ogłoszenie dla inżynierów budownictwa - konstruktorów gdzie w ogłoszeniu było napisane zarobki 12-20 tyś zl brutto - negocjowalne w zależności od posiadanej wiedzy i doświadczenia. Praca w Polsce ale nie pamiętam dokładnie jaki region. Nie zainteresowałem sie tym bo budownictwo to nie moja profesja.
nql

Postprzez milsen » lut 06, 2008 14:35

Szczerze to ca. 1800 na rękę plus czasem premia, 2 lata pracy, miasto ok. 35tyś, zakres obowiązków: arch, konstr.
milsen

Postprzez milsen » lut 21, 2008 10:49

Oddzewu jakoś nie widać. Chyba nie każdy chce konwersować nt. zarobków...
milsen

Postprzez trzezwo_myslacy » lut 21, 2008 12:54

Witam, środowisko inżynierów słynie z tego że go brak!!
trzezwo_myslacy

Powrót do Off topic