Strona 1 z 2

Szukam firmy, obróbka skrawaniem CNC - Tarnów, okolice

PostNapisane: mar 02, 2015 22:53
przez polki029
Witam

Szukam firmy godnej polecenia zajmującej się obróbka skrawaniem CNC na terenie Tarnowa i okolic. Dokładnie chodzi mi o toczenie CNC, frezowanie CNC. Zależy mi na cenie jak również na wysokiej jakości wykonanych elementów. Dobrze by było żeby dana firma posiadała w ofercie inne usługi związane z obróbką metali tj. spawanie, gięcie blach itp. Oprócz elementów toczonych mam również do wykonania nieduże konstrukcje stalowe - gięcie blach oraz spawanie.

Re: Szukam firmy, obróbka skrawaniem CNC - Tarnów, okolice

PostNapisane: mar 03, 2015 00:03
przez pita78
1. Obróbka skrawaniem CNC (toczenie CNC, frezowanie CNC)

Zakład Ślusarski Bartosz Wójcik - producent detali mało gabarytowych w seriach średnio oraz wielo ilościowych http://www.wojcik-tarnow.pl

Miałem przyjemność współpracować z tą firmą i naprawdę polecam jeśli ktoś ma do wykonania produkcję seryjną detali. Zakład posiada nowoczesny park maszynowy (na chwilę obecną 8 maszyn CNC w tym dwie maszyny Doosan Lynx LM220, tokarkę CNC Goodway, Gildemeister itp. wszystkie maszyny opisane są na stronie) oraz profesjonalny dział kontroli jakości. Firma Wójcik specjalizuje się tylko w produkcji seryjnej nie wykonuje pojedynczych detali. Jakość, terminowość cena... bez zarzutu.

2. Obróbka skrawaniem CNC i nie tylko, obróbka metali, konstrukcje stalowe itp. itd

EG-MET Sp. z o o http://www.eg-met.pl

W kilku słowach to firma oferuje usługę obróbki skrawaniem CNC oraz obróbki skrawaniem na urządzeniach konwencjonalnych, cięcie plazmą (o ile dobrze pamiętam firma posiada wycinarkę plazmową marki STIGAL ze stołem roboczym 1500x3000mm), gięcie blach, gwintowanie, szlifowanie, spawanie MIG/MAG oraz TIG. Firma EG-MET posiada ISO w zakresie produkcji i rozwoju wyrobów metalowych.

Jest też kilka innych firm typu ZM Tarnów itp itd... Ja miałem przyjemność współpracować z tymi opisanymi powyżej i byłem naprawdę bardzo zadowolony.

Re: Szukam firmy, obróbka skrawaniem CNC - Tarnów, okolice

PostNapisane: mar 03, 2015 09:52
przez polki029
ok dzięki, nie wiem czy 500 sztuk elementów toczonych to ilość seryjna ale zobaczymy, jedna i druga firma widzę że mają narzędzia, zapytanie wysłane czekam na odp. ewentualnie czekam na inne propozycje.

Re: Szukam firmy, obróbka skrawaniem CNC - Tarnów, okolice

PostNapisane: mar 03, 2015 16:10
przez nxcampl

Re: Szukam firmy, obróbka skrawaniem CNC - Tarnów, okolice

PostNapisane: mar 04, 2015 20:10
przez skrawtech
Narzędziownia SKRAWTECH - Mateusz Kozaczka - Ćwików - http://www.skrawtech.com
Obróbka skrawaniem CNC, produkcja i regeneracja form wtryskowych do tworzyw sztucznych.

Re: Szukam firmy, obróbka skrawaniem CNC - Tarnów, okolice

PostNapisane: maja 07, 2015 11:09
przez RobPisk
Być może do końca nie usatysfakcjonuje Cię moja odpowiedź, ale znam świetną firmę z Wrocławia - Sumel.pl Mają bardzo kompleksowe usługi obróbka, gięcie, walcowanie, toczenie, skrawanie CNC itd.

Re: Szukam firmy, obróbka skrawaniem CNC - Tarnów, okolice

PostNapisane: maja 21, 2015 11:14
przez PloteryFrezujące
Może warto byłoby stworzyć taką listę firm z całej polski z podziałem na poszczególne województwa i miasta? Jeśli ktoś poszukuje firmy z województwa śląskiego, Częstochowy to zapraszam do kontaktu z CNC Wieczorek. Oferujemy plotery frezujące CNC, elektrowrzeciona, falowniki i akcesoria do wrzecion, systemy sterowania, lasery z akcesoriami, skanery 3D, frezy i wiertła, serwonapędy, silniki krokowe. Przedsiębiorstwo sprzedaje zarówno gotowe już maszyny jak i produkowane na indywidualne życzenie klienta. Dodatkowo firma przyjmuje zlecenia na cięcie laserem CO2 o mocy 80W na polu roboczym o maksymalnej powierzchni 1550x1150 mm oraz zlecenia frezowania CNC na maszynie o polu roboczym 2000x1000mm. Skrawane materiały to głównie laminaty, drewno, tworzywa sztuczne, aluminium, sklejka, kompozyty.

Re: Szukam firmy, obróbka skrawaniem CNC - Tarnów, okolice

PostNapisane: maja 23, 2015 15:42
przez RM3000
Mogę polecić firmę Nekers. Są doświadczeni i mają dobry sprzęt, więc mogą cię zainteresować. Nie jest to Tarnów, ale wciąż ten sam region Polski.
http://www.nekers.pl/frezowanie-cnc-artykul

Re: Szukam firmy, obróbka skrawaniem CNC - Tarnów, okolice

PostNapisane: sie 03, 2015 06:27
przez bella91
Jeśli nadal szukasz firmy zajmującej się skrawaniem i obróbką CNC to looknij na http://www.nekers.pl/toczenie-cnc-artykul Przeglądałam ofertę tej firmy wczoraj i wydaje mi się konkretna. Sama zastanawiam sie nad skorzystaniem z ich usług. Maja wiele lat doświadczenia i dobre podejście do klienta.

Re: Szukam firmy, obróbka skrawaniem CNC - Tarnów, okolice

PostNapisane: wrz 22, 2015 10:24
przez kadrycnc
Witam,

Polecam firmę CNC Express Sp. z o.o. http://www.cncexpress.pl/

Firma zajmuje się produkcją jednostkową bardzo skomplikowanych i precyzyjnych detali.
Jak sama nazwa wskazuje mają usługę "express", co przy uszkodzeniach maszyn (podczas kolizji na linii, lub naturalnemu zużyciu się części...) minimalizuje koszty i problemy.

Polecam!