_

Wymiękam :)

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Re: Wymiękam :)

Postprzez zbyszek » lut 01, 2008 01:18

Jerry Solver napisał(a):P.S. Dla mnie EOT jeśli chodzi o CezaregoCezarego i piotra3d - z Wami nie da się dyskutować.
Jasne. Ty i ludzie twojego POkroju potrafią dyskutować tylko w swoim gronie. Chwaląc ciamciaramciam i indywidua Ć., B., itp. Ślepota i głuchota. Michnikowszczyzna ^2
zbyszek

Postprzez Jerry Solver » lut 01, 2008 01:46

Ludzie! Popatrzcie na swoje wypowiedzi! Jakich Wy "argumentów" używacie? Jakiego języka? Przecież to jest jakaś paranoja!!! :roll:

Widać w Waszych wypowiedziach nienawiść i brak szacunku dla drugiego. Wysuń chłopie jeden z drugim jakieś kontrargumenty, a nie wyjeżdżasz z jakąś michni-coś tam :shock:
Jerry Solver

Postprzez piotr3d » lut 01, 2008 09:29

Argumenty?? .. chłopie jak Ty tu zaraz zaczniesz cytować GW i TVN, znasz historie?? wiesz co to była "nocna zmiana"??? czytałes to co napisane jest o ćwiąkalskim. A Ty uważasz sie za liberała?? podoba Ci sie przemysł lodziarski wykonywany przez takich ludzi jak krauze, sawicka, dohnal, i inne szumowiny które krecą lody i czuja sie bezkarnie. Wiesz co to było WSI i czemu była taka nagonka na PIS kiedy ogloszono lustracje dziennikarzy, otworz książke kiszczaka na stonie 23 badz 26 i poczytaj o agentach i jak działały kiedyś służby które miały za zadanie obalać rzady i siać podziały w społeczeństwie cyt.

wie każdy, kto wtedy żył i działał w opozycji. Jak zauważa Grzegorz Majchrzak z IPN, Komitet Helsiński uznał, że pełniła ona funkcję represyjną. Czołową postacią propagandy był, szczególnie od momentu powstania "Solidarności", Jerzy Urban. Od chwili wybuchu stanu wojennego do takich działań włączono też wojsko i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. W lutym 1983 r. Urban zaproponował utworzenie w resorcie gen. Czesława Kiszczaka specjalnego pionu służby propagandowej, który miał się zająć głównie programowaniem i realizacją "czarnej propagandy". Wśród trzech propagandzistów zaproponowanych MSW przez Urbana znalazł się Mariusz Walter, dziś członek rady nadzorczej TVN. Poufny list rzecznika prasowego rządu Jerzego Urbana do ministra spraw wewnętrznych gen. Czesława Kiszczaka datowany jest na 22 lutego 1983 roku. Publikuje go ostatni "Biuletyn Instytutu Pamięci Narodowej" w opracowaniu Grzegorza Majchrzaka "Towarzysz Urban proponuje". Nasz Dziennik 20.12.2006 r.

Chłopie ogranij się mogłbym Ci tu pisać godzinami i godzinami Ci uświadamiać jak media wykrzywiają co tak na prawde sie dzieje w kraju, ale po co.... żyj z Tą świadomością że jest Ok! że PIS był do bani. Pozdrawiam
piotr3d

Postprzez dar » lut 01, 2008 10:35

Ludzie to jest forum Cad!

Swoje poglądy polityczne wymieniajcie na innym forach.

Ja tutaj poszukuje tu informacji technicznych a nie politycznych ( te otaczają nas dookoła).
dar

Postprzez trzezwo_myslacy » lut 01, 2008 10:48

Ludzie to jest forum Cad!

Ja tutaj poszukuje tu informacji technicznych a nie politycznych ( te otaczają nas dookoła).

szukasz ich w off topicu?? :shock:
trzezwo_myslacy

Postprzez Jerry Solver » lut 01, 2008 11:21

dar napisał(a):Ludzie to jest forum Cad!

A ja Ci mówię, że to jest dział Off topic więc nie możesz nam nic zarzucić.
Do piotra3d
Przestań gościu z tym PO i TVN!!! Kto Ci człowieku powiedział, że ja jestem z tej opcji!!!???
Znam historię. Wiem co to była "nocna zmiana".
Powiem Ci, że jesteś dokładnie taki, jak politycy. Kłótliwość i zacietrzewienie to chyba Twoje kolejne imiona. Sądziłem, że może pogadamy o modelu państwa, do jakiego należy dążyć, a to zresztą powinno być celem polityków, a nie udowadnianie sobie nawzajem kto do kogo pierwszy dzwonił i czy tamten odebrał czy nie. Mi się też flaki przewracają gdy muszę słuchać takich wiadomości.
Uczepiłeś się GW, TVN'u i PO i zamknąłeś mnie w szufladce liberała podczas gdy napisałem wcześniej, że jestem za bardziej rozwiniętym socjalem. Rozumiesz w ogóle co ja piszę? Czy może nie czytałeś tego posta? I mówię Ci jeszcze raz, jak masz zamiar kolejny raz obrzucić mnie błotem i pisać te same bzdety o TVN, PO, GW i jeszcze nie wiadomo o czym to lepiej nie odpowiadaj i skończmy może już w ogóle bo nie wiem czy jest sens rozmawiać.
Jerry Solver

Postprzez trzezwo_myslacy » lut 01, 2008 11:45

Piszesz, że "Wreszcie rządzili kompetentni ludzie, wykształceni i inteligentni". Znaczy kto??? Oświeć mnie. Jarosław i Lech? Jeden doktor nieznający słów humnu państwowego, drugi profesor, który nie mówi w żadnym obcym języku? Może Giertych, ten faszysta, który ideowo jest w średniowieczu? A może Beger, oszustka, która jakimś cudem niedawno zrobiła maturę? A może Lepper? Tu szkoda gadać. A może popatrz ile km autostrad Twój kochany rząd nam zbudował.

sam to wyskrobałeś czy wkleiłeś z GW??

czytam to i wnioskuje że uważasz że poprzedni rzad był nie kompetenty, Piotr3d przedstawia tutaj fakty o obecnym rzadzie.. czy ten z przekory nazwiesz kompetentym??? A z ciekawości o jakim modelu państwa mówisz??? Nie jesteś za PIS'em nie jesteś za PO to może jesteś za Sojuszem Lewych Dochodów??
trzezwo_myslacy

Postprzez Jerry Solver » lut 01, 2008 12:49

Nie jestem z tych ani z tamtych za to mamy chyba ten sam paszport i zależy mi żeby w kraju było lepiej, a Wy bawicie się w to kto jest w lepszej piaskownicy i to jest najgorsze.
trzezwo_myslacy napisał(a):Nie jesteś za PIS'em nie jesteś za PO to może jesteś za Sojuszem Lewych Dochodów??

W przeciwieństwie do Ciebie nie identyfikuję się z nikim ze sceny politycznej.
To co napisałeś dowodzi temu, że myślisz kategoriami, a to wyklucza zasadność Twojego nick'a - powinieneś go zmienić.
Ja się staram odfiltrowywać informacje zarówno z TVP, TVN, Naszego Dziennika, Faktów i Mitów i innych mediów. Na taką selekcję pozwala mi właśnie moje zainteresowanie i wiedza o historii jak i rozumowanie i wyciąganie wniosków oraz czytanie między wierszami.
Jerry Solver

Postprzez CezaryCezary » lut 02, 2008 13:22

Piotr3D poruszył dobre tematy.

Jerry Solver obejrzyj sobie film "Nocna zmiana" (o agentach i zdrajcach Polski, jak Wałęsa, Kwaśniewski czy Tusk) i "Plusy dodatnie, plusy ujemne" (agent bolek - Wałęsa)

Tu są fragmenty Nocnej Zmiany

http://youtube.com/results?search_query ... rch=Search

Tu o agencie Bolku

http://youtube.com/results?search_query ... rch=Search

Na stronach Solidarność jest jego cała teczka.

A tu o Kwachu: http://hotnews.pl/

http://hotnews.pl/artpolska-432.html
CezaryCezary

Postprzez CezaryCezary » lut 02, 2008 13:27

Jerry Solver nikt nie mówi że jesteś z PO, ale cały czas ich bronisz i atakujesz PIS, czy Giertycha - jednego z najlepszych polityków (fakt miał nietrafiony pomysł z mundurkami dla szkół, poza tym nie ma mu czego zarzucić).

Zgadzam się, że GW i TVN to największy syf i brud.

I nie mów że PO to liberały, bo z nich takie liberały jak ze mnie ksiądz. Prawdziwymi liberałami są UPR z Januszem Korwin-Mikke.
CezaryCezary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off topic