_

Wymiękam :)

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Re: Wymiękam :)

Postprzez Jerry Solver » lut 02, 2008 15:34

Nie bronię PO. Dajmy im szansę, chociaż coraz gorzej to widzę.
Nocną zmianę oglądałem kilka razy i przecierałem oczy ze zdumienia jak wyglądają kulisy władzy. Cezary, a kupczenie stanowiskami i przekonywanie pani pegeer przez posła Lipińskiego do przejścia do PIS w zamian za pomoc w załatwieniu spraw weksli itd.? Czy Waszym zdaniem taka polityka czymś się różni od tej, którą znamy z "nocnej zmiany"?
Co do pomysłu Giertycha w sprawie mundurków to ja z kolei uważam to za jeden z pozytywów sprawowania przez niego funkcji ministra edukacji. Przecież on nie jest nauczycielem, nie zna realiów pracy dydaktyków - zresztą przez większość był solidnie krytykowany.
A propo's pana Ćwiąkalskiego, o którym było tu dużo napisane, to wczoraj spektakl o tym jak to Ziobro zniszczył laptopa był żałosny! Robią szopkę tak samo jak robiło to PiS i uważają ludzi za bezmyślny plebs. Co to k**** za problem dla państwa kupić nowego laptopa za 2,5-3 tys.!? Ziobro przecież kasę i tak by musiał zwrócić.
UPR wg mnie to partia zbyt ekstremalna, za blisko im do anarchistów jak dla mnie, choć wiele poglądów Pana Korwina-Mikke jest całkiem OK, czytam jego felietony w prasie.
Za rządów PiS np. bardzo mi się podobało kładzenie nacisku na aspekty narodowe (nie mylić ze skrajnie nacjonalistycznymi), ale dogadanie się z Samoobroną i LPR'em uważam za porażkę poprzedniej ekipy - zresztą dbiło się im to czkawką.
Jerry Solver

Postprzez dar » lut 02, 2008 20:01

.
A propo's pana Ćwiąkalskiego, o którym było tu dużo napisane, to wczoraj spektakl o tym jak to Ziobro zniszczył laptopa był żałosny! Robią szopkę tak samo jak robiło to PiS i uważają ludzi za bezmyślny plebs. Co to k**** za problem dla państwa kupić nowego laptopa za 2,5-3 tys.!? Ziobro przecież kasę i tak by musiał zwrócić.

Tu nie chodzi o kasę z tym Laptopem, czego sie bał Ziobro tak żeby potraktowac laptopa młotkiem?

W każdej firmie jest tak że jak pracownik odchodzi z firmy to nie może sobie zbrać kompa i danych do domu to jest sprzęt służbowy i stanowi własność firmy i pracownik nie może ytam nic majstrować....
A tłumaczenia Ziobry w sprawie kart Sim do komórek... Żałosne...
dar

Postprzez Jerry Solver » lut 02, 2008 22:25

dar, chyba nie sądzisz, że Ziobro jest na tyle głupi, żeby tłuc laptopa młotkiem? Mógł zrobić format. Chyba następna ekipa nie ściąga tabunów specjalistów od odzyskiwania danych po formatowaniu. Dysk twardy w lapku może być też prostszy do wymiany niż w kompie stacjonarnym. A nie wierzę z kolei, że w ministerstwach pracują skrupulatni spece od administracji systemami i sprzetem i mają pospisywane numery dysków itd.
Kto by z siebie totalnego idiotę robił i celowo rozbijał komputer?
Sądzę, że tam mają taki bajzel jaki trudno znaleźć w przeciętnej polskiej firmie.
Jerry Solver

Postprzez CezaryCezary » lut 03, 2008 17:43

Cezary, a kupczenie stanowiskami i przekonywanie pani pegeer przez posła Lipińskiego do przejścia do PIS w zamian za pomoc w załatwieniu spraw weksli itd.? Czy Waszym zdaniem taka polityka czymś się różni od tej, którą znamy z "nocnej zmiany"?

Jak nie widzisz różnicy to jest źle z Tobą :).

To jak kradzież jabłka ze straganu i 200 mln złotych z banku.
CezaryCezary

Poprzednia strona

Powrót do Off topic