_

wytaczak lewy

Zagadnienia inżynierskie: problemy w oderwaniu od konkretnej aplikacji.

Re: wytaczak lewy

Postprzez Rerg » lut 06, 2014 21:59

Sorry topinż, napisałem wcześniej niż Ty się poprawiłeś :) . Trochę śmiesznie to wyszło, ale zdecydowały sekundy.
Zdecyduje pytający, który kupi. Mnie chodziło by wykazać, że jest trochę firm, które to mają w swojej ofercie produkcyjnej, a Fenes jest jedną z nich. :)
Rerg

Postprzez adam_M » lut 07, 2014 00:35

btw, będe musiał bezpośrednio wysłać zapytania do pafany, bo jak załatwiałem np, wiertła z bialdonitu przez sklep z bielska, się okazało że w sklepie firmowym w katowicach wietrło 5D z płytkami jest 3 krotnie tańsze ;]
adam_M

Postprzez topinż » lut 07, 2014 01:26

Rerg napisał(a):Sorry topinż, napisałem wcześniej niż Ty się poprawiłeś :) . Trochę śmiesznie to wyszło, ale zdecydowały sekundy.
Zdecyduje pytający, który kupi. Mnie chodziło by wykazać, że jest trochę firm, które to mają w swojej ofercie produkcyjnej, a Fenes jest jedną z nich. :)

Fakt. Na początku nie doczytałem.
Ale wiem też jak jest z tymi "na specjalne zamówienie".
Często bywa, że niby są dostępne "na specjalne zamówienie", ale jak co do czego przychodzi to się okazuje, że trzeba np zamówić 1000 sztuk i wcale nie 3 tygodnie, tylko 3 miesiące itd itp.
topinż

Postprzez Rerg » lut 09, 2014 17:54

topinż napisał(a):
Rerg napisał(a):Sorry topinż, napisałem wcześniej niż Ty się poprawiłeś :) . Trochę śmiesznie to wyszło, ale zdecydowały sekundy.

Fakt. Na początku nie doczytałem.
Ale wiem też jak jest z tymi "na specjalne zamówienie".
Często bywa, że niby są dostępne "na specjalne zamówienie", ale jak co do czego przychodzi to się okazuje, że trzeba np zamówić 1000 sztuk i wcale nie 3 tygodnie, tylko 3 miesiące itd itp.

Pisałem o Fenes z pewnej sympatii, bo kiedyś byłem u nich w Siedlcach, więc to zawsze lepiej polecać kogoś z kimś się miało styczność. Natomiast w Pafanie jeszcze nie byłem, może kiedyś .... , ale widuje ich na targach ITM w Poznaniu. :)
Rerg

Postprzez topinż » lut 09, 2014 19:10

Rerg napisał(a):Pisałem o Fenes z pewnej sympatii...

A ja o Pafanie w sumie z takiego "lokalnego patriotyzmu".
topinż

Postprzez adam_M » lut 15, 2014 19:27

w fenes udało mi się zamówić , 4 tyg , ale zrobią bez marudzenia, posłałem zapytanie o pozostałe noże, które mi tokarz wypisał na karteczce i się okazało że komplet mam 5 stówek taniej niż kupowałem dotychczas ( tj ok 30% )
:))
Pozdro
i dzięki za pomoc
adam_M

Postprzez Rerg » lut 23, 2014 10:54

adam_M napisał(a):w fenes udało mi się zamówić , 4 tyg , ale zrobią bez marudzenia, posłałem zapytanie o pozostałe noże, które mi tokarz wypisał na karteczce i się okazało że komplet mam 5 stówek taniej niż kupowałem dotychczas ( tj ok 30% )
:))
Pozdro
i dzięki za pomoc

Tak przypuszczałem, że ich wybierzesz, jak porównać cenę do jakości. Ja jak mogę to popieram takie firmy. Patriotyzm ogólnopolski :D Mam nadzieję, że dalej trzymają jakość, bo ostatni raz byłem u nich przeszo 10 lat temu.
Rerg

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat