_

Zespół PWR Racing Team poszukuje pomocy przy obróbce CNC

Wszystko o wytwarzaniu wyrobów.

Zespół PWR Racing Team poszukuje pomocy przy obróbce CNC

Postprzez MarekS » cze 11, 2013 12:45

Witam serdecznie,

Poszukujemy wsparcia związanego z wykonaniem elementów naszego nowego bolidu RT03. Posiadamy umiarkowanie skomplikowane elementy frezowane z aluminium, które miał nam wykonać jeden z naszych ubiegłorocznych sponsorów, jednak w związku z obecnymi problemami nie mogą nas wesprzeć w obecnym sezonie.
Posiadamy cały materiał na te elementy, jednak problemem jest znalezienie wykonawcy w terminie, a czasami koszty przerastają nasze możliwości.
Obróbce miałyby zostać poddane w zależności od możliwości życzliwego wykonawcy 2 lub 4 bloczki aluminium 7075 T6 o wymiarach 145x145x270 [mm], przeznaczone na zwrotnice naszego samochodu. Do obróbki konieczne jest wykorzystanie 4 osi.
Prosimy o kontakt z nami: marek.stepien89@gmail.com, lub tel. 601 279 238.
Wszelka forma sponsoringu mile widziana.

Informacje w skrócie na nasz temat:
Jesteśmy grupą studentów działających w projekcie PWR Racing Team Politechniki Wrocławskiej, startujących w najbardziej prestiżowych międzynarodowych zawodach inżynierskich na świecie - Formula Student. Naszym celem jest zaprojektowanie i zbudowanie jednomiejscowej wyścigówki i start w zawodach konkurując ze studentami z całego świata i ich konstrukcjami. Po poprzednich sukcesach jesteśmy głodni kolejnych i nasz projekt jest w zaawansowanej fazie. Chcemy poprawić nasz zeszłoroczny wynik, zbudować auto szybsze, lżejsze i mocniejsze i zajechać na metę wyścigu w pierwszej piętnastce. Obecnie mamy już niemalże skończony pierwszy polski pojazd samochodowy oparty na konstrukcji z włókna węglowego typu monocoque.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na nasz temat:
oficjalna polska strona zawodów Formula Student: http://www.formulastudent.pl/
oficjalna strona domowa: http://racing.pwr.wroc.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/PWRRacingTeam
galeria zdjęć: http://picasaweb.google.com/RacingTeamPWR
galeria video: http://www.youtube.com/user/PWrRacingTeam
MarekS
 
Posty: 1
Dołączył(a): cze 11, 2013 12:34

Powrót do CNC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników